Редакторський Портал” – ресурс для профі та зацікавлених

у розвитку журналістики, редакторської справи та ЗМІ.

Редакторський Портал” успішно розвивається з 2009 року. Ми фокусуємо свою увагу на корисній та максимально практичній інформації для редакторів. На першому місці – це досвід колег та новації в медіа в Україні та світі. Ми слідкуємо за тим, що відбувається в роботі медіа, та відбираємо для наших читачів все, що вважаємо важливим та дійсно цінним. Ми створюємо власні ексклюзивні матеріали, а також перекладаємо найбільш важливі публікації зі спеціалізованих світових ресурсів.

Редакторський Портал” приділяє окрему увагу цінним аналітичним матеріалам, навчальним посібникам та книгам. Кожного року ми ділимося аналітичними доповідями, звітами та презентаціями лідерів думок та носіїв експертних знань у сфері ЗМІ.

Сьогодні час змін і реформацій – і медіа в багатьох випадках очолюють цей процес. Саме ЗМІ підказують рішення своїм читачам, і тільки якісна журналістика може змінити свідомість громадян, навчити їх аналізувати та «думати».

Сьогодні багато видань намагається знайти «велику руку», яка допоможе їм у вирішенні фінансових проблем. І далеко не усі практики заслуговують навіть на згадування. Мета “Редакторського Порталу” – дати кожній редакції достатню кількість інформації та натхнення, щоб знайти власний шлях до успіху, самостійності, професійності в усіх питаннях. Саме за це нас і цінує аудиторія!