Зведення щодо ботів: інформація про усі новинні боти, які можна знайти

Які з цих ботів ви використовуєте для того, щоб стежити за останніми новинами?Зведення щодо ботів: інформація про усі новинні боти, які можна знайти

На початку липня Фейсбук анонсував оновлення для свого Месенджера – платформи, яка стала дуже популярною серед компаній після того, як її програмний код відкрили для розробників програмного забезпечення. Так, за останні декілька місяців (а точніше - починаючи з квітня) компаніями, організаціями та приватними особами було створено понад 11 тисяч ботів.

Нові можливості месенджера Facebook для ботів включають підтримку до п'яти дій, крім того, тепер людині не потрібно пам'ятати текстові команди, а ще додана підтримка для більшої кількості типів контенту – таких як гіфки, аудіо та відео, які тепер будуть відкриватися у Месенджері дуже легко, як власне програмне забезпечення.

Проте Месенджер (Messenger) – не єдина чат-платформа, яка включає в себе можливості для ботів. Інші варіанти, які також є популярними серед організацій, це Kik, Telegram та Slack.

Отже, поки видавці розмірковують, яку з цих платформ використати, щоб розробити власного бота, пропоную переглянути, які автоматизовані канали вже працюють для вирішення завдань різних ЗМІ, і як ці медіа за допомогою ботів налагоджують спілкування зі своїми аудиторіями.

CNN

Бот компанії CNN працює на платформі Facebook Messenger, і стартував одним з перших – організація презентувала його ще на квітневій конференції розробників Facebook'у - F8.

Бот CNN поширює одне пуш-повідомлення на день. Воно складається з двох частин, одна з яких містить останні заголовки новин, а друга – короткий зміст та прямі посилання на кожну зі статей.

Наприкінці червня, щоб привернути увагу до Всесвітнього дня біженців, бот подав історію одного дня з життя сім'ї біженців. Читачі могли також відмовитися від цієї запропонованої тематики, та замість цього зосередитися на вивченні фактів щодо біженців у всьому світі.

«Ви питаєте – ми підбираємо відповідне, саме у цьому полягає ідея. Ми аналізуємо потік інформації CNN у світі, і публікуємо те, що найбільше пасує моменту часу та типу аудиторії, яку ми прагнемо охопити», - розповів ще у квітні виданню Journalism.co.uk Алекс Веллен (Alex Wellen), головний фахівець з продуктів у CNN.

«Боти у чатах мають бути схожими більше на чати і менше – на ботів, і мають надавати нам можливість краще розуміти читача, знати де він і що робить, не примушуючи самого читача ділитися цією інформацією. А крім того – надавати читачу таку інформацію у відповідь на його запити, яка є для нього релевантною».

Крім того, CNN у середині липня запустила бота на платформі Kik, щоб висвітлювати з'їзди Республікаців та Демократів у США, які відбувалися 18-21 та 25-28 липня.

The Wall Street Journal

The Journal у квітні також розпочав використовувати одного бота на Messenger, який подає оновлення найважливіших історій, інформує про останні новини та зміни на ринках. Бот WSJ не пропонує багатства варіантів взаємодії, але надає можливість переглянути повну статтю та підписатися або відмовитися від підписки на певні повідомлення, такі як останні новини чи окремі аспекти висвітлення ринків.

The Washington Post

The Post вийшов в ефір зі своїм ботом на Messenger у другій половині липня 2016. Джо Мербургер (Joey Marburger), голова з продуктів видання, розповів Nieman Lab, що команда не одразу застрибнула у вагон передовиків захоплення ботами, бо спочатку хотіла вивчити, як люди реагуватимуть на боти інших видавців.

У результаті бот Washington Post не надсилає користувачам жодних повідомлень, допоки читач сам не попросить про це. Коли люди розпочинають спілкування у чаті, бот запитує, чи хочуть вони отримувати інформацію про хід виборчих перегонів Президента, Палати представників та Сенату США, із прив'язкою до їх поштового індексу. Після цього він пропонує обрати між читанням найважливіших історій дня та новинами на специфічні теми. Подальша персоналізація налаштувань зараз знаходиться у стадії розробки.

Всесвітня служба BBC

BBC запустив бота на платформі Telegram – для своєї аудиторії в Узбекистані, оскільки його онлайн мовлення у країні через bbcuzbek.com є заблокованим.

Бот на Telegram надсилає користувачам щоденні дайджести публікацій, дозволяє їм управляти тим, якого типу новини вони получають, і надсилає їм свіжі публікації.

Всесвітня служба BBC також будує бот на Facebook Messenger для своєї іншої служби - BBC Mundo, яка працює для іспаномовної аудиторії, яка може не відвідувати сайт мовника та натомість надає перевагу новинам на платформі месенджера на Фейсбук.

BuzzFeed

З'ізд Республіканців в США став також відправною точкою для BuzzBot – бота компанії BuzzFeed, який був розроблений Відкритою лабораторією BuzzFeed для технологій та мистецтва (BuzzFeed's Open Lab for Technology and the Arts).

BuzzBot дає старт спілкуванню, питаючи користувачів, чи вони взагалі беруть участь у розмові, і якщо так, звідки – зі свого дому чи з Клівленда, де відбувається подія.

Будь-яка взаємодія, до якої можна долучитися, базується на ключових моментах з'їзду. Використовуючи чат з ботом, користувачів просять якимось чином проявити себе: показати емоції, реагуючи на матеріал, чи сказати BuzzBot, як вони вважають, подібності у виступах Меланії Трамп та Мішель Обами були «жахливими» чи «кого це хвилює»?

Fusion

Замість того, щоб інтегрувати емоції у відповіді та дії користувачів, Fusion об'єднав це і створив бот Емоційних Новин.

Бот для Месенджера робить саме те, що сказано в його назві, створюючи збірки новин, де ключові слова замінені на емоційні вислови, і де додані посилання на повні матеріали на сайті. Користувачі також можуть подивитися «перелік усіх емоцій», дізнатися, які емоції запрограмовані, і направити боту повідомлення, обравши одну з доступних емоцій, щоб отримати усі матеріали, пов'язані із цим символом. Також можна підписатися на Емоційні Новини, і бот буде кожного вечора о 21:00 надсилати оновлення.

Yahoo News

Бот Yahoo News повідомляє читачам тенденції та надсилає пуш-повідомлення з основними новинами двічі на день, подібно до бота CNN.

Надаючи заголовки основних новин, інтерактивні можливості бота для кожного матеріалу дозволяють отримати його стислий опис, прочитати інші матеріали на цю тему або подивитися галерею зображень, які бот автоматично витягує зі статті.

TechCrunch

Бот TechCrunch, розроблений у партнерстві з Chatfuel для Messenger та Telegram, один раз на день надсилає дайджест матеріалів про основні тенденції. Користувачі можуть запитувати обрані матеріали, вводячи ключові слова вручну, наприклад «Facebook», а також можуть підписатися на оновлення з певної тематики, або на публікації певного автора, або з певної рубрики сайту.

Бот налаштований на наскрізну персоналізацію новин, тому якщо користувачі також регулярно відвідують сайт techcrunch.com і читають там матеріали на певні тематики частіше, ніж на інші, бот використає цю інформацію, щоб підбирати відповідні публікації. Випадкові читачі TechCrunch будуть отримувати найважливіші публікації дня, якщо інформація про їх уподобання та поведінку на сайті буде відсутня.

Інші боти, розроблені виданнями, це: два боти Mic на платформі Kik: Чат Трампа та бот DisorDat; бот Guardian на платформі Месенджер під назвою «Су-Шеф» (Sous-Chef), який надає користувачам рецепти з архівів Guardian та Observer та дозволяє шукати рецепти за інгредієнтами; а також бот «Felix» видання Huffington Post на платформі Facebook Messenger, який є порадником щодо програм, рекомендованих до перегляду на Netflix.

Чи ви використовуєте який-небудь бот, щоб отримувати свій набір щоденних новин? Розкажіть нам про це через Twitter @journalismnews, а також повідомте, якщо ми пропустили який-небудь новинний бот. Ми додамо цю інформацію у майбутнє оновлення.

Оригінал цієї публікації – тут: https://www.journalism.co.uk/news/bot-round-up-a-list-of-every-news-bot-we-could-find-/s2/a657182/
Комментарии
Войдите через социальную сеть
«В Генеральной прокуратуре Украины официально заявили, что пропавший из-под домашнего ареста бывший ректор Налоговой академии Петр Мельник находится в США, в штате Калифорния.»
«В Генеральной прокуратуре Украины официально заявили, что пропавший из-под домашнего ареста бывший ректор Налоговой академии Петр Мельник находится в США, в штате Калифорния.»
«В Генеральной прокуратуре Украины официально заявили, что пропавший из-под домашнего ареста бывший ректор Налоговой академии Петр Мельник находится в США, в штате Калифорния.»
«В Генеральной прокуратуре Украины официально заявили, что пропавший из-под домашнего ареста бывший ректор Налоговой академии Петр Мельник находится в США, в штате Калифорния.»
«В Генеральной прокуратуре Украины официально заявили, что пропавший из-под домашнего ареста бывший ректор Налоговой академии Петр Мельник находится в США, в штате Калифорния.»
 
«Не покладайтеся на власну «редакторську інтуїцію». Ви маєте справу з інформаційними технологіями - і тут керують алгоритми!»
Віталій Гордуз, керівник інтернет підрозділу УМХ
Цифрова реклама у регіональних ЗМІ: як її нарощувати?
Самое читаемое
События